Si te nxjerrim leket nga Binance ?


Cadastre-se na binance e tenha suporte com nossos Especialistas bit.ly/3HHaTQy
Assista nosso canal no youtube e ganhe criptomoedas https://bit.ly/3f0LoNJ
Este vídeo teve 777 likes
teosvision,teosvision video re,mateo velo,teo vision,albania,albaner,albanien youtuber,dasma,shqipe,albanian youtuber,youtuber shqiptar,si te shesim bitcoin,si te blejm bitcoin,si te blejm bitcoin nga shqipria,cfare eshte bitcoin,si te blej dogecoin,si te blejmsafemoon,shibainu,dogecoin,bitcoin

Si te nxjerrim leket nga binance ?

Nese doni te perfitoni 10% te shumes qe do depozitoni ne binance ,perdorni linkun e meposhtem per tu rregjistruar ;

https://www.binance.com/en/register?ref=KXU0WGCL

Mos harroni të beni SUBSCRIBE ,LIKE dhe SHARE !!

Nese ju ka pelqyer video dhe keni mundesine per te ndihmuar ne realizimin e akoma me shume videove me te bukura,mund te kontriboni ne linkun e meposhtem :

paypal.me/mateovelo2899 /

For collaboration contact me on :
Instagram : https://www.instagram.com/teosvision/
Facebook : https://www.facebook.com/teosvision

#bitcoin #kriptomonedha #dogecoin

source

30 thoughts on “Si te nxjerrim leket nga Binance ?

 1. Cristiano Ronaldo O7 says:

  O vlla te me ndihmoje ndonjeri qe ka informacion ! Kam blere 200$ crypto me karte debiti OTP bank po si treqe dote me leket mbarapa si i behet se me thane qe ngecin aty , mund te bleshe po smund ti terheqesh 🤷‍♂️🤷‍♂️🤦

 2. GoldenShooterZ says:

  A ka metod tjeter sepse tani advcash e ka fikur local bank transfer edhe kam vetem kart visa dhe jo mastercard ne qofte se do te ishte ndonje metod tjeter dhe nese mund te ma tregoni do ta dija per nder

 3. GoldenShooterZ says:

  Me advcash e kam ber prov me i terheq leket por kerkon adresen e shtepise por kur ja dhash adresen e shtepise po kerkon edhe numrin e baneses por nuk e kam numrin e baneses dhe nuk isha ne gjendje ta verifikoja dhe te terhiqja leket

 4. DaveB says:

  Binance are CROOKS! They stole all my crypto. My account (over $20k) suddenly had a zero balance. Customer Service is useless, they rarely respond and do nothing. These people are complete SCAMMERS. Stay away. ** AVOID AT ALL COST!!!! ***^

 5. Valentin Gjergji says:

  O bisha ma shpjego i cik a mundesh te binance me ble krypto psh 50 dollar me credins visa edhe a mundesg qe pas ca muajsh po te duash ti shesesh a esht procedur e thjesht dmth ka noj opsion i shet e i kalon lekt te karta pa ndonje vones e veshtirsi kete dua ta di se me duket mua se pas ksaj punes se kryptove ka shum klecka se ne plan te par duken shum thjesht

 6. Eri says:

  kam provuar te terheq lek nga advcash ne mastercard ne raiffaisen bank por nuk e pranoi, duhet me sezben credins karta qe te funksionoje? dhe ka rendesi nese eshte visa apo mastercard?

 7. Dream Chaser says:

  Teo shume video e mir vlla por mua po me nxjerr probleme advcash dhe me shume mundesi e ka problemin llogaria bankare qe po perdor tani, cilen bank po perdorni ju qe dini qe punon dhe ca currency ka?

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *